Bmw M6 Kiralama

2011-10-28 12:45:00

 

Bmw M6 Kiralama Coupé, her yönden görünüşüyle, sportif ve şık dinamizmini cömertçe sergiler. Derin tampon ve büyük hava girişi ile ön tasarımı heyecan vericidir. Tipik Ankara Bmw M6 Kiralama aynalarının aerodinamik şekli, özel marşpiyeller ve sinyal lambalarını da muhafaza eden atletik yan hava girişleri; benzersiz Kiralık Bmw M6 imzası tasarımın göz alıcı özelliklerini taşır. Dört egzoz çıkışı ve altıgen difüzör ile kaslı arka tasarım, otomobilin geniş iz açıklığını vurgular.

Gövde dinamik çizgileri, iç mekânda da sistematik olarak devam etmektedir. Aydınlatmalı M6 KiralamaCoupé eşiklerinin beyaz ışığı, ortama çok farklı bir hava katmaktadır. İç mekân, mükemmel şıklığı ve yüksek düzeyde işlevselliği ile çok etkileyicidir. Ergonomik M spor koltukları ayarlanabilen sırtlık genişliği ile aracı limitlerine kadar zorladığınızda bile çok büyük keyif almanızı sağlayacaktır. Lüks Oto Kiralama Merino derisi, gözlere olduğu kadar parmak uçlarına da hitap etmektedir. Tüm renkler ve malzemeler, sürüş keyfini daha da ileriye taşımak için mükemmel bir şekilde eşleştirilmiştir.

BMW M6 Kiralama için özel olarak tasarlanan 19 inç jantlar, işlenmiş alüminyumdan imal edilmiştir ve klasik dökme alüminyumdan 1,8 kg daha hafiftir. Beş hassas double spoke fren disklerini ve fren sisteminde kullanılan yüzer tip kaliperleri gözler önüne sermektedir. Yüksek hız lastikleri standart olarak sunulmaktadır ve çok yüksek dinamizm ve güvenlik için tasarlanmıştır.

27
0
0
Yorum Yaz
Hava Çekimi | Tanıtım Filmi Çekimi |Ankara Çocuk İngilizcesi | Ankara İngilizce Kursu | Ankara Çocuk İngilizcesi Kursu | Hızlı Okuma Kursu Ankara