Bmw M3 Kiralama

2011-10-28 12:44:00

 

Bmw M3 Kiralama Serisi ‘drivetrain üstünlük otomotiv ilklerinden bir bolluk ile takviye olduğunu. Tüm 7 Serisi Şimdi, dünyanın ilk araba bir Side View kamera sistemi ile mevcut belirtilebilir. Park Mesafe Kontrol bu yavaş hızlı manevra, ön yan bakışta kamera sistemi yardımları ek olarak sürücü bilinci başka bir katman sağlar. Bir düğmeye iki dokunma ile mümkün olan iDrive ekranda trafik durumu hakkında genel bir bakış gösterebilir kameralar ön tampon monte bakacak. Bu sürücü bir bölümü, kavşak obscured mutlak güveni ile dar bir kapıdan bir araba park veya sürücü bırakmak pazarlık sağlar.

Yeni Bmw M3 Kiralama Ankara Serisi üretim araç, dünyanın en gelişmiş Gece Görüş sistemi ile belirtilebilir. Kiralık BMW Ankara premium otomobil için Gece Görüş uyması için ilk üretici ve şimdi ilk başka bir dünya bir yaya tanıma sistemi eklemek için bu paketin yükselttiyseniz vardır. Gece Görüş Kamera ve ulaşmak eğer bir insan aracın yol geçmekte olduğunu algılar sonra sürücü uyaracağından bir parçası olarak bir kontrol ünitesi analizler insan davranışları video veri.

Bina yenilikleri ve etkileyici listesinde, 7 Serisi ilk Kiralık BMW 520D Lane değiştirin Uyarı Lane Departure Warning birlikte özelliği etmektir. Bu ikinci bir sistem ilk BMW 520D Kiralama ve 6 serisi modellerde çıktı ve yol işaretlerini izlemek için bir kamera kullanır. Sürücü başlatmak şeritli dışında başıboş için mıyım, direksiyon simidi bir titreşim yumuşak bir uyarı sağlar. Ancak, iki radarları arka tampon her iki tarafında bulunan nezaket, Lane değiştirin Uyarı sürücüyü güvenli bir düzeyi ekler. Sensörler sürekli kapı aynası konut bir üçgen simgeyle aracın her iki tarafında, en fazla 60 metrelik bir mesafe için, ve başka bir aracın varlığı için sürücü uyarı kör nokta tarayın.

53
0
0
Yorum Yaz
Hava Çekimi | Tanıtım Filmi Çekimi |Ankara Çocuk İngilizcesi | Ankara İngilizce Kursu | Ankara Çocuk İngilizcesi Kursu | Hızlı Okuma Kursu Ankara