Bmw 740i Kiralama

2011-10-28 12:28:00

 

(BMW Kiralama) olarak teknik bilgileri ve heyecan ile gelen beklenen 5. nesil, 2009 Bmw 740i Kiralama resimler. Zaten yeni 7 üzerinde çok tartışılan sahip Serisi Önceki mesaj olarak burada okumak olabilir. Yani şimdi bizim son gelen BMW kiralama ankara ve amiral gemisi modeli hakkında da yapılacak Paris Auto Show’da da ilk yapacağım olduğunu söylemek ne var size bırakıyoruz şey daha eklemeden.

BASIN BİLDİRİSİ (UK VERSION): 
Yeni BMW 7-Serisi Highlights
Bireysel yaya tanıma ile – Dünyanın ilk Gece Görüş sistemi.
- Ön yüzünde görmek kamera ile dünya ilk üretim araba.
- İlk BMW Kiralama Ankara Salonu hızlı ilgili Entegre Aktif Direksiyon ile.
- İlk Kiralık BMW Lane değiştirin Uyarı ile.
Sınıf için EfficientDynamics özelliği – Kiralık 740i Serisi lideri CO2 emisyonları ve yakıt tüketimi.

BMW 7 Serisi ve beşinci nesil başlatılması otomotiv lüks, teknik yenilik ve sınıfında yeni bir kriter-sürüş dinamikleri lider, emisyonlarının azaltılması ve yakıt tasarrufu teknolojisi ile birlikte belirler.

Dünya ilklerinden bir ev sahibi ile Kasım ayında BMW Kiralama ankara modeli aralığı debuts ve amiral gemisi ve ilk üç powerplants, bir dizel ve iki benzinli motor seçeneği ile sunulacak. İki benzin-araba uzun dingil gövdesi ile çok teklif edilecektir desteklenmektedir. Her üç motor daha fazla güç daha az yakıt kullanmak ve yerini modeller daha az emisyon üreten üretmek.

2
0
0
Yorum Yaz
Hava Çekimi | Tanıtım Filmi Çekimi |Ankara Çocuk İngilizcesi | Ankara İngilizce Kursu | Ankara Çocuk İngilizcesi Kursu | Hızlı Okuma Kursu Ankara