Bmw 7 Serisi Kiralama

2011-10-28 11:56:00

Önden heybetli, arkadan güçlü tasarımıyla BMW 7 Serisi Sedan, kendine güveni yeniden tanımlayan bir araç. Büyük böbrek ızgaralar, yeni BMW 7 Serisi nin heybetli duruşunu vurgularken çarpıcı omuz çizgisi, kesintisiz bir şekilde motor bölümü kapağından bagaj kapağına kadar uzanıyor ve aracın daha da uzun görünmesini sağlıyor. Kapı kolları da omuz çizgisine birleşerek geceleri bile ayırt edilebilecek bir etki uyandırıyor. 
BMW 7 Serisi Sedan ın karakterini, geniş hacmi, keskin Bmw Kiralama Ankara zarafeti ve çekici işlevselliği yansıtır. Geniş üst sınıf malzeme yelpazesi ve el işçiliği ile iç tasarımın kalitesi modern cazibenin yeni bir tanımını ortaya koyuyor. Kokpitin dikkat çekici bir özelliği ise; siyah panel teknolojili gösterge panelidir . Gösterge kullanımda değilken mat siyahtır, Ankara Bmw Kiralama kontak açıldığında ise birkaç aşamada canlanır. Yüksek teknoloji ürünü, özel seramik malzeme, belirli kontrol elemanlarında ve düğmelerde de opsiyonel olarak sunulmaktadır. 
Detaylara gösterilen özen, iyi bir otomobili, muhteşem bir otomobil haline getirir. BMW 7 Serisi Sedan ın ergonomik konsepti gibi, sürücülerin nasıl takdir edeceklerini bildikleri detaylar. Orta konsolun hafifçe sürücüye doğru yükseltilmesiyle, tüm sürüş işlevleri sürücü tarafında konumlandırılabilir hâle getirilmiş. Ayrıca, tüm konfor işlevlerinin de ortaya doğru konumlandırılmasıyla tüm iç donanıma açık ve işlevsel bir yapı kazandırılmıştır. Sabit hız kontrolü ile ses sistemi ve telefon kumandaları da uygun şekilde birbirlerinden ayrılarak karşılıklı iki yanda konumlandırılmıştır.

5
0
0
Yorum Yaz
Hava Çekimi | Tanıtım Filmi Çekimi |Ankara Çocuk İngilizcesi | Ankara İngilizce Kursu | Ankara Çocuk İngilizcesi Kursu | Hızlı Okuma Kursu Ankara