Bmw 6 Serisi Kiralama

2011-10-28 11:37:00

Zarafet ve kararlılık. 6 Serisi Coupé nin dış görünümü. Uzun motor bölümü kapağı, aks aralığı, ve alçak, akıcı tavan çizgisiyle BMW 6 Serisi Coupé klasik bir Gran Tourismo Coupé nin araç kiralama ankara ölçülerine sahiptir. Dinamik ön kısım yola doğru eğilir ve aracın geri kalanı da bu akışı devam ettirir. Yan paneldeki katlanma noktası asfalta paralel uzanan çizgiler oluştururken oto kiralama ankara atletik arka kısım araçla yol arasındaki yakın ilişkiyi vurgular. 
Konforlu giriş. Anahtarsız sürüş keyfi: Opsiyonel konforlu giriş işlevi, BMW 6 Serisi Coupé nin anahtar kullanılmadan çalıştırılmasına imkân sağlar. Araca yaklaştığınızda, cebinizdeki uzaktan kumanda araca sizi tanımlayan bir sinyal iletir. ankara oto kiralama Kapı koluna dokunduğunuzda kapılar otomatik olarak açılır ve sadece çalıştırma / durdurma düğmesine basarak motoru çalıştırabilirsiniz.
Alaşım jantlar. V -spoke 248 tasarımına sahip 18 inç alaşım jantlar. BMW 650i modelinde standarttır. Diğer tasarımlar talebe bağlı olarak tercih edilebilir: Double spoke 266 tasarıma sahip 18 inç jantlar veya ön ile arka lastik ebatları farklı olan 19 inç (elips tasarım 121, radial spoke 218 ve star spoke 249) Tüm jantlar run-flat lastiklerle donatılır.

6
0
0
Yorum Yaz
Hava Çekimi | Tanıtım Filmi Çekimi |Ankara Çocuk İngilizcesi | Ankara İngilizce Kursu | Ankara Çocuk İngilizcesi Kursu | Hızlı Okuma Kursu Ankara