Bmw 6.35d Kiralama

2011-10-28 11:42:00

 

Maksimum kullanışlılık, minimum karmaşıklık: iDrive. Bmw 6.35d Kiralama Serisi Coupé için öncelikler nettir. Sık kullanılan işlevler – sinyaller, radyo ve telefon gibi – direksiyon simidinin çevresine yerleştirilmiştir. İkincil işlevler – telefon defteri, navigasyon sistemi, vs. – iDrive Controller kullanılarak kontrol edilir ve bilgiler parlak, yüksek karşıtlığa sahip Control Display’de görüntülenir. Sekiz adet “sık kullanılan” düğmesi, arzu edilen şekilde programlanabilir. Örneğin, bir numaranın hızlı aranması, bir radyo istasyonunun ayarlanması veya bir navigasyon adresi girilmesi.

Sadece 379 mm olan çapıyla spor direksiyon simidi tüm kontrolün parmaklarınızın ucunda olmasını sağlar. Entegre çok işlevli düğmeler, radyo veya CD çaları kontrol etmenizi ve (opsiyonel olarak) sürüş esnasında cep telefonunuzu kullanabilmenizi sağlar. İki adet programlanabilir düğme de mevcuttur. Direksiyon simidi üzerindeki vites değiştirme mandalları her iki yönde hatasız ve çok hızlı vites değişimi sağlar.

Bmw 6.35d Kiralama Serisi Coupé ile yolunuz açık – özellikle de opsiyonel Adaptif Farlarla. Sürücü direksiyonu çevirdiği an, merkezi bilgisayar aracın direksiyon açısının, yana ivmelenme oranının ve hızının veri analizini yaparak, farlar için en uygun açıyı hesaplar. Daha sonra elektrik motorları xenon modüllerini mükemmel konuma çevirir. Bu şekilde yola daha fazla ışık aktarılır ve gece çok daha iyi görüş sağlanır.

Gün batımında veya gece yolculuk etmek artık daha güvenli. Opsiyonel olarak sunulan Kiralık Bmw 6.35DGece Görüşü sistemi, yeterli aydınlatmanın olmadığı yerlerde insanları veya hayvanları görmeye çalışmanın verdiği stresi ortadan kaldırır ve kızıl ötesi kamera ile çevredeki canlıları görüntüleyerek Control Display’de gösterir. 300 metrelik menzili ile Gece Görüşü, far hüzmelerinin ulaşamadığı noktalardaki termal yayılımı algılar ve size tepki verebilmeniz için zaman kazandırarak güvenliğinizi artırır. Bu şekilde gece yolculukları daha güvenli hâle gelir.

6
0
0
Yorum Yaz
Hava Çekimi | Tanıtım Filmi Çekimi |Ankara Çocuk İngilizcesi | Ankara İngilizce Kursu | Ankara Çocuk İngilizcesi Kursu | Hızlı Okuma Kursu Ankara