Bmw 6.30i Kiralama

2011-10-28 11:41:00

 


Uzun motor bölümü kapağı, aks aralığı, ve alçak, akıcı tavan çizgisiyle Bmw 6.30i Kiralama Ankara Serisi Coupé klasik bir Gran Tourismo Coupé’nin ölçülerine sahiptir. Dinamik ön kısım yola doğru eğilir ve aracın geri kalanı da bu akışı devam ettirir. Yan paneldeki katlanma noktası asfalta paralel uzanan çizgiler oluştururken atletik arka kısım araçla yol arasındaki yakın ilişkiyi vurgular.

Gövdenin dinamik çizgileri, Bmw 6.30i Kiralama Serisi Coupé’nin iç mekânında da devam ediyor. Belirgin çizgilerin ve heyecan verici alanların birleşimi dinamik bir ahenk hissi yaratıyor. Mükemmel ergonomi ve birinci sınıf malzemeler, tüm duygularınızda hissedeceğiniz bir işlevsellik ve özgünlük sağlıyor. Kullanışlılık bakımından da BMW 6 Serisi Coupé, geniş bagaj hacmine sahip gerçek bir 2+2 kişilik otomobildir.

Kiralık Bmw 6.30i EfficientDynamics, yakıt tüketiminde ve emisyonda büyük düşüş sağlarken aynı zamanda da sürüş performansını artırır. Yeni BMW 6 Serisi Coupé, tüm verim artırıcı teknolojileri içeren ilk BMW Kiralama Ankara modellerinden biridir: Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon, Fren Enerjisi Yeniden Üretimi ve bir dizi aktarma sistemi iyileştirmesi. Tüm bu özellikler, yüksek performans ile düşük tüketim arasındaki çelişkiye benzersiz bir çözüm getirmektedir.

BMW Kiralama Ankara 6 Serisi Coupé’de opsiyonel olarak bulunan Head-Up Display; önemli bilgileri sürücünün göz hizasında sergiler. Ön göğüste bulunan bir ünite; verileri ön cama berrak, okunaklı görüntüler olarak, motor bölümü kapağı üzerinde bulunan odak noktasıyla aydınlık günlerde ışıklandırma ayarı yaparak yansıtır. Bu şekilde bilgiler daha hızlı bir şekilde okunabildiği gibi, sürücünün dikkati de dağılmaz.

0
0
0
Yorum Yaz
Hava Çekimi | Tanıtım Filmi Çekimi |Ankara Çocuk İngilizcesi | Ankara İngilizce Kursu | Ankara Çocuk İngilizcesi Kursu | Hızlı Okuma Kursu Ankara