Bmw 530D Kiralama

2011-10-28 11:23:00

 

Bmw 530D Kiralama Planlanan değişiklerin çoğu yüzeysel boyutta görünüyor. Yeni levha metalin altına baktığımızda BMW Kiralama Ankara’nin yeni bulduğu aşkı turboşarjı görüyoruz. Yeni 4.4L twin turbo V8 motoru da son zamanlarda açığa vurulan Bmw X6 Kiralama’dan geliyor ve bu motorda bu gibi üst sınıf BMW Kiralama Ankara’lerde sıklıkla kullanılacağa benziyor. Yine de daha çok turbo dizel varyantlar da uzun vadede BMW ürün gamı otomobillerde yerini alacak. BMW Kiralama şu sıralar dizel motorları için ikinci jenerasyon common rail sistemini geliştirmekle meşgul. Bu Bmw 530D Kiralama sistem ile birlikte gelişmiş performansla birlikte daha yüksek basınçlarda çalışma sağlanabilecek. Transmisyon sistemlerine baktığımzda ise 6 vitesli manüel ve 6 vitesli steptronic yarı otomatik şanzımanı görüyoruz. Bunun yanında ZF’den bir 8 vitesli şanzımanın da otomobilde opsiyonel olarak yer alması bekleniyor.

Bmw 530D Kiralama Karbon fiber ve alüminyum gibi hafif materyallerin bolca kullanılması sayesinde de performans açısından gelişme görüyoruz. Otomobilin konstrüksyonuna baktığımızda ön bölüm için alüminyum spaceframe ile hibrit tasarımı, yolcu bölümü için ise geleneksel çelik monokok tasarımı görüyoruz. Böylece önden arkaya ağırlık dağılımı çok iyi bir şekilde sağlanmış ve sürüş karakteristiklerinde iyileşmeler elde edilmiş.

Kiralık Bmw 525D Önde MacPherson bağımsız süspansiyon ünitesi ve arkada çok bağlantılı düzen dikkatimizi çekiyor. Yüksek performanslı modeller ise daha iyi ağırlık dağılımı için karbon fiber gövde panelleri içerecek.

17
0
0
Yorum Yaz
Hava Çekimi | Tanıtım Filmi Çekimi |Ankara Çocuk İngilizcesi | Ankara İngilizce Kursu | Ankara Çocuk İngilizcesi Kursu | Hızlı Okuma Kursu Ankara