Bmw 520D Kiralama

2011-10-28 11:10:00

 

Bmw’nin efsanevi aracı olan Bmw 520D kira sevenlerle buluşuyor. Ankara ve çevre illerde hizmet veren kurumsal firmamız her segmentte araç ile kira sevenlerle buluşuyor. Detaylı bilgi ve rezarvasyon için iletişim kısmından bizlerle ihtibarata geçebilirsiniz.

Araç Hakkında Bilgi..

Otomobil kullanırken kendinizi farklı hissetmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. BMW 520D Kiralama hattından çıkan ürünler de bu konuda üst sıralarda yer alan modeller olmuştur. Bu modeller arasında yenilenen 5 Serisi’nin sizi farklı kılan araçlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Belki nefesleri kesen kışkırtıcı bir tasarımı yok ama performans konusunda ağızları açık bırakacak değerlere imza atan BMW 520d Kiralama Ankara, abartılı özellikleri olmamasına rağmen sizleri kendisine hayran bırakıyor.  BMW 520d’nin tasarımına baktığımızda karşımızda efendi kişiliği ile bir aslan yattığını söyleyebiliriz. Tasarım olarak kışkırtıcı farklı tarafları yok ama ona bakarken kusur bulmanız imkansız. Yenilenen 5 Serisi’ni satın alanların hayatları değişecek ve kendilerini özel hissedecekler.
Kiralık BMW 520d ülkemizde Comfort, Exclusive, Dynamic, ve M-Sport adı verilen donanım paketlerine sahip. BMW 520d satış fiyatı olarak 75 bin 577 Euro’dan başlıyor ve 83 bin 601 Euro’ya kadar çıkıyor.
Aracın yaşam alanına geçersek sürücüye rahat bir yolculuk sunmak için tasarlanmış. Gerçi aracın kumandaları biraz karışık görünse de kullanım zorluğu yaşanmıyor kısa sürede eliniz alışıyor. Aracın arka koltukları öndeki iki koltuk kadar rahat olmasa da vücudu saran yapısı ile rahat bir yolculuk sağlamaya yetiyor. Ele tam oturan direksiyon simidi ile çok iyi çalışan bir direksiyon sistemine de hükmedebiliyorsunuz. Genellikle araçlarımızın sessiz olmadı bizler için çok önemlidir işte bu konuda BMW 520d sizlere iddialı olduğunu kanıtlıyor. Yenilenen 520d serisi hemen hemen bütün özellikleri ile kendisi sizlere hayran bırakmayı bekliyor.

2
0
0
Yorum Yaz
Hava Çekimi | Tanıtım Filmi Çekimi |Ankara Çocuk İngilizcesi | Ankara İngilizce Kursu | Ankara Çocuk İngilizcesi Kursu | Hızlı Okuma Kursu Ankara