Bmw 5.35D Kiralama

2011-10-28 11:24:00

 

Bmw 5.35D Kiralama serisinin yeni görüntüleri yayınlandı. Karartılmış bir fotoğraf, ön tampon ve imaj çalışması bizlere yeni Kiralık BMW 535D Serisi hakkında bir çok detay sunuyor.

Kaş formunun üstünde bulunan ledli park lambaları ile farların profilini yeniden çiziyor. Yenilenen BMW Kiralama Fiyatları’nin karakteristik çift böbrekli ızgarası ve Kiralık BMW 535D’nin hafifçe yuvarlatılmış tasarımı göze çarpıyor. 5 serisi saloon serisi ile Touring biraz farklı detaylandırmaya sahip. E60 5 serisinin dış tasarımında tasarım şefi Chris Bangle öncü oldu. Bazı eleştirmenler 5 serisini Bangle’in en iyi çalışması olarak gördüklerini söylediler.

Değişikliğin birçoğu yeni 5 serisi ailesinin dış görünümünün altında yatıyor. Yeni seride Saloon (4 ya da 6 kapılı otomobil) serisinin kod adı F10 ve Touring serisinin ise F11 olarak belirlendi. Beklendiği gibi, “Efficient Dynamics” adı verilen ‘performanstan ödün vermeden de tasarruflu olunabilir’ sloganını benimseyen firma, frenleme gücünden elektrik üretme, kırmızı ışıkta beklerken motoru stop etme, radyatör ızgarasının gerektiği durumlarda kapatılması gibi donanımları yenilediği modellerine adapte ediyor.

Yeni 8 vites ZF şanzıman yeni 5 serilerinde olacak. Aynı zamanda 2010′dan itibaren 6 ve 8 silindir modellere sıkışık trafikte otomatik olarak aracın motorunu durduran stop-start teknolojisi eklenecek. Sportif versiyonlar da BMW 520D Kiralama’nin yeni twin-cluctch şanzıman sistemini benimsedi.

4
0
0
Yorum Yaz
Hava Çekimi | Tanıtım Filmi Çekimi |Ankara Çocuk İngilizcesi | Ankara İngilizce Kursu | Ankara Çocuk İngilizcesi Kursu | Hızlı Okuma Kursu Ankara