Bmw 320D Kiralama

2011-10-28 10:36:00

İki çarpıcı karakter çizgisi BMW Kiralama logosuna doğru uzanır, çizgiler logoyu sararken omuz çizgisi farlardan başlayarak araca paralel uzanır ve aracı görsel olarak daha uzun gösterir. Bu etki, atletik ve özel olarak şekillendirilmiş çamurluklarla birlikte sportif görünüme katkıda bulunur. İçbükey ve dışbükey yüzeyler, yukarıya ve aşağıya doğru hareket eden çizgilerle birleşerek ön kısmın daha geniş ve dinamik görünmesini sağlar. BMW 320D Kiralama Ankara Serisi Sedan, tek bir fikrin dışa vurumudur: Sınıfının en atletik sedanı için uygun bir gövde sağlamak.
Bir BMW’yi gözleriniz kapalıyken bile tanıyabilirsiniz. Elinizi üzerinde gezdirmeniz, benzersiz kalitesini hissetmeniz için yeterlidir. Döşemedeki inanılmaz işçilik, direksiyon simidinin ele oturan tasarımı, yüksek kaliteli krom kaplama. Gözleriniz açtığınızda, BMW 3 Serisi Sedan hissettiklerinizi doğrular. Kiralık BMW Ankara’ye adım atmak çok kolay. Ondan ayrılmak ise çok zor.
BMW 3 Serisi Sedan’ın kaslı çamurlukları, yüksek performans lastiklerine ev sahipliği etmeyi hak eder. Star spoke, double spoke veya V spoke tasarımlarından herhangi birini tercih ederek, toplamda dokuz adet 16, 17 ve 18 inç jant seçeneği ile BMW 320D Kiralama Serisi Sedan’ı kişisel tercihleriniz doğrultusunda şekillendirebilirsiniz.
Opsiyonel uzaktan kumandalı park ısıtıcısı, soğuk günlerde idealdir. Motor çalışmıyorken bile hemen sıcak bir ortam yaratır. Sistem, yakıt sisteminden enerji alarak ve su ısıtıcısını ısıtmak için kullanarak çalışır. 16 °C’nin altındaki sıcaklıklarda, park ısıtıcısı belirli bir zamanda otomatik olarak başlaması için ayarlanabilir veya herhangi bir sıcaklıkta manuel olarak açılabilir.
Devam için sağa, geri için sola basın ve seçim için döndürün: Artık Kiralık BMW 320D Serisi Sedan’ın navigasyon sisteminden internete kadar tüm özellikleri üzerinde tam kontrol sağlayan yeni iDrive* sistemini nasıl kullanacağınızı öğrendiniz. Özel düğmeler ile en önemli işlevlere doğrudan erişebilirsiniz. Bilgiler, orta konsolun üzerinde bulunan Control Display’de görüntülenir. Bu şekilde gözlerinizi yoldan ayırmadan ve aklınızı başka şeylerle meşgul etmeden kesintisiz sürüş keyfine konsantre olabilirsiniz.

1
0
0
Yorum Yaz
Hava Çekimi | Tanıtım Filmi Çekimi |Ankara Çocuk İngilizcesi | Ankara İngilizce Kursu | Ankara Çocuk İngilizcesi Kursu | Hızlı Okuma Kursu Ankara