Bmw 1.35i Kiralama

2011-10-05 11:30:00
Bmw 1.35i Kiralama |  görsel 1

 

Hemen BMW 135i Kiralama Coupe Başlatma ve Kiralık BMW 135i Cabrio gelen ilk kez Kiralık BMWTwinPower Turbo Teknolojisi, High Precision Injection ve tam değişken valf VALVETRONIC yönetimi, birbirleriyle etkileşimde tüm birleştirerek son nesil bir düz altı güç ünitesi ile ayarlamak için performansı en yüksek seviyede ekonomi için yeni standartlar.
Yedi ile birlikte (DKG) Spor Otomatik BMW Kiralama Ankara 1′de ilk kez bir seçenek Serisi Mart 2010 itibariyle olarak kullanılabilir özellikli çift kavramalı şanzıman, bu üstün teknoloji yakıt tüketimi ve emisyon daha da önemli düşürülmesi konusunda teklif Bu üst uçuş performans, ivme ve dinamik performans yeni kayıtlar ayarlama.
Üst motor Ankarada BMW Kiralama 1 her iki sürümlerinde özellikli-Serisi 5.800 rpm üç litre kapasiteli den 225 kW/306 hp maksimum çıkış geliştirir, Unleashed ücretsiz ile kendiliğinden ve doğrudan yanıt birleştirerek-sürüş özellikleri devirli. Tork altı silindirli 400 Newton-metres/295 lb-ft sadece 1.200 rpm 5.000 rpm tüm yolundan teslim edilir.
Yedi-Sport Otomatik hızını çift kavramalı şanzıman değişen güç ve tork en ufak bir kesinti olmadan vites, aynı şekilde tasarlanmış ve en yüksek standart dinamik performans için yapılmış.
Spor Otomatik el elektronik vites seçici kolu üzerinde vites veya direksiyonda vardiya butonlar aracılığıyla, aynı zamanda sadece kaydırmak seçeneği sunuyor normal, konfor ve bir Ankara Kiralık BMW Firmalarıotomatik şanzıman kolaylığı.
Doğal olarak yeni bir standart keyfini daha önce hiç görülmemiş sürüş garanti kompakt bir otomobil bu iki yeniliklerin kombinasyonu. 0 ile hızlandırılması – 60 mil sadece 5.0 ve kimden 0 – 100 km / s 5,2 saniye, BMW 135i Coupé ile çift kavramalı şanzıman ile soylu spor otomobil bile geçmişe göre daha fazla olarak aynı yüksek standart sunuyor.
Bu performans sınıfında gerçekten benzersiz bir başarı 8,5 litre/100 kilometre AB test döngüsünde ortalama yakıt tüketimi (Geçici yaklaşık kombine eşit. 22 mpg ABD), neredeyse bir litre/100 kilometre içinde karşılaştırılabilir rakam daha eski altı ile model-otomatik vites.
60 mph ivme ile yakıt tüketimi bu önemli azalma, birlikte bir kez daha 0,2 saniye açıkça ilerleme BMW EfficientDynamics ile bu yeni motor ve şanzıman teknolojisi ile yapılan teyit geliştirilmiş.
BMW 135i çift kavramalı şanzıman ile cabriolet 60 mph 5,3 saniyede hızlandırır ve 100 km / s 5,5 saniye içinde ulaşıyor. AB test döngüsünde Ortalama yakıt tüketimi 0,8 litre olan otomatik şanzıman ile eski modeli daha iyidir 8,6 litre/100 km (geçici kombine ABD rakam yaklaşık 22 MPG) vardır.
Daha hızlanma ve altı-ileri manuel şanzıman: el-BMW 135i Coupé sürümü kaymıştır ile ilgili modellerin tüketim rakamları 60 mph in 5.1 hızlandırır aynı yakıt tüketimi, bu daha iyi bile olduğunu, manuel şanzıman versiyonu BMW 135i 5.4 saniyede (0 -100 km / h Coupe 5.3, 5,6 saniye Convertible üzerinde) Convertible.
Aynı zamanda manuel şanzıman da aynı şekilde yeni geliştirilen ile BMW TwinPower Turbo motor kombinasyonu önemli bir farkla yönlü verimliliği de artırır. Uygulamada, bu 8,5 litre ve üzerinde bir azalma BMW 135i 8,6 litre/100 kilometre dönüştürülebilir her iki model yaklaşık (geçici kombine ABD rakam BMW Kiralama 135i Coupé ile ortalama yakıt tüketiminin azaltılması anlamına gelir. Mpg 22).
Bir turbo motoru optimum verimlilik için Üstün yenilik: ilk VALVETRONIC.
BMW 135i Coupe ve Kiralık BMW 135i Cabrio yeni düz altı güç ünitesi BMW TwinPower Turbo Teknolojisi, High Precision Injection ve VALVETRONIC vana yönetimi ilk birleşimi olan olağanüstü verimliliği borçludur.
Twin-scroll prensibi üç silindir için bir defada egzoz gaz manifoldu hem kanalları ayıran ve turbo takip turbo sistemi gibi VALVETRONIC verimlilik daha da yüksek bir standart için geliştirilmiş buna göre son derece kendiliğinden ve doğrudan katkıda drivetrain cevabı.
Teknolojisi Bu tür sağlar emme valfleri üzerinde vana inme ve supap zamanlaması sonsuz ayarı. Şarj döngüsünde Gaz kayıpları minimum enerji yakıt bulunan maksimum kullanmak alınır azalır. Yüksek Hassas Enjeksiyon ile birlikte aynı şekilde daha da yüksek bir standart için optimize edilmiş, bu performans ve yakıt ekonomisi önce bu sınıfta görmedim benzersiz bir sürüş sunuyor.
BMW 135i Coupe ve BMW 135i Cabrio standart olarak BMW EfficientDynamics teknolojileri birbirlerine Fren Enerji Rejenerasyon, manuel modellerde bir nokta vites göstergesi gibi özellikler de dahil olmak üzere her özel pazar için uygun bir sembiyoz, ile birlikte geniş bir gelir şanzıman, bir harita kontrollü yağ pompası, optimize ısınma çalışan özellikleri ile son sürücü yanı sıra on-motorun yardımcı birimlerinin talebi kontrol basıncı gibi yakıt pompası kontrollü.
Geliştirilmiş dinamik, daha fazla verimlilik: yeni altı-ileri manuel şanzıman ve isteğe bağlı yedi hızlı çift debriyaj şanzıman.
Her iki BMW 135i Coupe ve BMW 135i Cabrio standart olarak yeniden geliştirilmiş altı gelmek-ileri manuel şanzıman. Maksimum verimlilik için optimize edilmiş, bu yüksek teknoloji ürünü şanzıman ve kuru karter yağlama sürükleyin kuvvetlerinin önemli ölçüde azaltarak özellikleri tamamen daha büyük bir verimlilik tüm yuvarlak çıkarına sıçrama kayıpları önlemek.
Yedi-Sport Otomatik hızını çift kavramalı şanzıman BMW 1 de ilk kez seçkin-Serisi BMW EfficientDynamics ruhu içinde sürüş özellikleri optimizasyonu için daha büyük bir katkı sağlıyor. Çift kavramalı şanzıman, aynı zamanda bir BMW otomatik vites konfor özellikleri ile bu ikili ilerleme birleştirerek her iki hızlanma ve bu kompakt üst verimlilik uçuş performans geliştirir. Yedi hızlı çift vardiya şanzıman debriyaj güç ve tork ve sürücü ya otomatik şanzıman ya da manuel vites seçimi teklif ufak kesintisiz vites.
Ile hızlı ve pürüzsüz vardiya alışılmadık uyumlu hızlanma sağlar ve hem yakıt tüketimi ve emisyonlarını azaltmaya yardımcı olur vites. Yakın, yedi sportif artışlarla bu optimum iletim oranı her zaman tüm durumlarda kullanılabilir sağlamak vites.
Kuru karter ve enjeksiyon yağlama birleşimidir daha fazla petrol arzının bir üst düzey üzerinden motorun verimliliği optimize etmek için kullanılır.
Son olarak, çift kavramalı şanzıman son derece kolaylık ile yeni tasarlanmış vites seçici kolu ya aracılığıyla veya direksiyondaki vites kürekler tarafından kontrol edilir.
BMW 135i Coupé ve BMW 135i Cabrio Araç Kiralama: kompakt segmentinde üstün performans ve ötesinde.
Yeni altı-BMW TwinPower Turbo Teknolojisi ve yedi silindir hızlı çift kavramalı şanzıman kompakt segmentte daha ve her zamankinden daha fazla tarzı bu yüksek performanslı benzersiz karakteri çıkarmak. Yoluyla performansı tek başına, BMW 135i Coupe ve BMW 135i çok güçlü bir spor arabanın yüksek standart elde Convertible. Ve sürüş deneyimi iki mankenle aktarılmaktadır aynı anda çevikliği bir BMW 1-Serisi tipik sahiptir.
Drivetrain üstün teknolojisi ve arkadan itişli ile bu sınıftaki bir kavram benzersiz, yolcu hücre çok geri ve aks yükü hemen hemen ideal bir dağıtım, eşsiz sürüş keyfi için en iyi kombinasyonu sunar taşındı.
Her iki model de standart olarak bir M Aerodinamik Paket ve M Spor Süspansiyon gel. Diğer standart özellikleri bir bireysel kurulumu, diferansiyel bir elektronik işlenmiş kilitleme işlevi yanı sıra model-Servotronic Hidrolik Direksiyon için özel kontrol haritalar ve gaz pedalı, tekrar Her iki modelin sportif karakterini vurgulayan ile DSC Dinamik Denge Kontrolü içerir.

65
0
0
Yorum Yaz
Hava Çekimi | Tanıtım Filmi Çekimi |Ankara Çocuk İngilizcesi | Ankara İngilizce Kursu | Ankara Çocuk İngilizcesi Kursu | Hızlı Okuma Kursu Ankara