Bmw 1.16 Kiralama

2011-10-05 11:14:00

 

BMW 116 Kiralama Serisi’nin bir karakteri vardır. Yeniden tasarlanan ve genişletilen havalandırma kontrolü, motorun derin nefes almasını sağlar. Çift farların bitiş çizgileri daha belirgin iken, opsiyonel sis lambaları artık dikdörtgendir ve şimdi daha da belirgin hatlara sahiptir. Ön tasarımın tamamı yan bölümlerin aktif ve çevik hatlarını yansıtarak olgun detaylarıyla zarafet ve gücü temsil etmektedir. Yatay hatların çokluğu arka tasarıma dinamik bir görünüm kazandırır. Arka tamponun keskin hatları, yan etekler ve ön tampona doğru mükemmel bir uyum ile uzanır.
İç tasarım.

Sürücü kabini geniş çizgiler ve yüzeylerle donatılmıştır ve gösterge panelinin alt bölümü iç mekan ile aynı renkle tasarlanmıştır. Yatay düzenlemeler iç mekanın geniş hacmini yansıtırken, eğimli hatlar ve uyumlu yüzeyler orta konsoldaki eğlence ve klima işlevlerinin gösterge paneli ile bütünlüğünü sağlıyor. Yeni torpido gözü gibi işlevsel ve detaylı çözümler uyumlu konsepte son dokunuşlarını veriyor.

Dört silindirli benzinli motor.

Bir dakika içinde ortalama 10 defa göz kırparsınız ve bu süre içerisinde her defasında 2 mg kadar az yakıt sağlayan 2.000 farklı yakıt enjeksiyonunu kaçırırsınız. Bu sıra dışı hassaslık, supaplar arasında merkezi olarak konumlandırılmış piezo enjektörleri tarafından mümkün hâle gelmektedir. Kiralık BMW 116 Kiralamai ve BMW Kiralama 120i modellerinde bulunan Otomatik Başlatma Durdurma işlevi bu üst seviye teknoloji ile beraber yalın-yanma modunda çok uzun süre çok yüksek devirlerde çalışabilmektedir. Böylece yüksek performans, arttırılmış verimlilikle sağlanmaktadır.
Yüksek güçlü ilerleyiş.

BMW 116 Serisi’ndeki arkadan-itiş sistemi her manevranıza dinamizm katıyor ve ideal bir ağırlık dağılım oranı sunuyor. Sonuç: Karşılaştırılmaz çeviklik, mükemmel kontrol ve net manevralar. Daha başka bir deyişle: Saf sürüş keyfi.

9
0
0
Yorum Yaz
Hava Çekimi | Tanıtım Filmi Çekimi |Ankara Çocuk İngilizcesi | Ankara İngilizce Kursu | Ankara Çocuk İngilizcesi Kursu | Hızlı Okuma Kursu Ankara